O NAS

NASZĄ SIŁĄ JEST DOŚWIADCZENIE, SOLIDNI PRACOWNICY ORAZ FACHOWY SPRZĘT

Firma Usługowa NEMO z Opola od 2005r.

Wykonuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania biur i mieszkań na terenie miasta Opola i okolic. Od początku działalności za główną wartość naszego biznesu uważamy solidnych pracowników. Pracują u nas ludzie, którzy z zaangażowaniem podchodzą do swoich zadań. Wyróżnia ich wiedza na temat różnych metod czyszczenia oraz wieloletnia praktyka zawodowa. Stale inwestujemy również w narzędzia oraz maszyny.
Branża sprzątająca nieustannie podąża za najnowszymi trendami w budownictwie, w wystroju wnętrz, stąd też nieustanna potrzeba szkoleń i rozwoju. Szkolimy się u najlepszych – niedawno gościliśmy prawdziwego guru branży sprzątającej w Polsce – Panią Jolantę Sergot-Kowalską, która jest między innymi biegłą sądową oraz była konsultantką w programie “Perfekcyjna Pani Domu”.

Mamy setki zadowolonych klientów

Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji państwowych. Firma Usługowa NEMO z Opola sprząta w galeriach, marketach, biurowcach, halach przemysłowych, kancelariach, restauracjach. Nasza firma sprzątająca dostarcza kompleksową usługę dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta.

Posiadamy ubezpieczenie OC

Dodatkowo nasza firma ubezpieczona jest z tytułu odpowiedzialności cywilnej dla prowadzonej działalności.
House insurance concept

Cechuje nas terminowość, elastyczność oraz niezawodność

Pracujemy w godzinach dogodnych dla Klienta, dostosowujemy się do specyfiki obiektu oraz do zakresu prac porządkowych. Efekt czystości osiągamy w oparciu o dobór optymalnych technologii, tworzenie planów i programów higieny odpowiednich do potrzeb i wymagań konkretnego obiektu, własną bazę maszyn oraz jakość środków chemicznych.
Nasze atuty:
pexels-tima-miroshnichenko-6197116
Potrzebujesz naszej pomocy?