Akademia Przedszkolaka NEMO

O PRZEDSZKOLU

„Aby dzieciństwo pomalowane było zapachem radości…”

Dzień w Akademii Przedszkolaka NEMO - zdjęcia.

Akademia Przedszkolaka NEMO to przedszkole niepubliczne, które zapewnia opiekę, wychowanie i naukę najmłodszym. To nowoczesne przedszkole mieści się na Zaodrzu dzielnicy Opola, swoją działalność rozpoczęło w październiku 2008 roku.

Nasza Akademia to miejsce, w którym każdy maluch poczuje się szczęśliwy, ucząc się i bawiąc w miłej, przyjaznej atmosferze pod opieką wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej, mającej doskonały kontakt z dziećmi. Zajęcia polegają na zabawie i nauce poprzez wszystkie zmysły. W pracy z dziećmi realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego w oparciu o programy edukacyjne zatwierdzone przez MEN.

Godziny otwarcia

Akademia Przedszkolaka czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 6:45 – 16:45 oraz w razie takiej potrzeby na zapisy do godz. 19”. Każda godzina po 17:15 jest dodatkowo płatna.

W naszym przedszkolu jest bezpiecznie.

Nasze przedszkole spełnia wszystkie wymogi higieniczno-sanitarne. Sale, w których przebywają dzieci, a także wszelkie inne pomieszczenia, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo najmłodszym. Nasza placówka zaopatrzona jest w system monitorujący CCTV, system alarmowy oraz interkom.

Przeszliśmy surowe i drobiazgowe kontrole przeciwpożarowe oraz sanepidu, dzięki czemu możemy zapewnić, że Nasza placówka jest bezpieczna. Meble i wyposażenie sal, a także wszystkie zabawki którymi bawią się dzieci, posiadają niezbędne atesty i zostały specjalnie zaprojektowane z myślą właśnie o najmłodszych użytkownikach.

Posiadamy zgodę Sanepidu na przygotowywanie w Naszym przedszkolu śniadań i podwieczorków. Natomiast obiady są dostarczane przez firmę cateringową, od lat cieszącą się bardzo dobrą opinią, dzięki czemu oferowane w naszym przedszkolu jedzenie jest smaczne i zawsze świeże. Uwzględniamy indywidualną dietę dziecka.

Wszystkie dzieci objęte są profesjonalną opieką logopedyczną, psychologiczną i pedagogiczną.
Zatrudniamy specjalistów, mających  świetny kontakt z małymi dziećmi.

Piękny ogród z placem zabaw.

Mieścimy się w Opolu, w cichym zakątku dzielnicy Zaodrza, przy ul. Biasa 40 w uroczym miejscu, w dużym domku z pięknym ogrodem i placem zabaw dla dzieci, który jest ogrodzony, oddalony od ulicy, z pięknymi drzewami, otoczony zielenią.

Wycieczki

Przedszkole stwarza możliwość bezpośredniego obcowania z kulturą poprzez wyjazdy do teatru, udział w koncertach i spektaklach teatralnych na terenie miasta. Dzieci aktywnie uczestniczą w imprezach organizowanych na terenie miasta, w konkursach, festiwalach, festynach i uroczystych pożegnaniach dzieci odchodzących z akademii. Dla przedszkolaków organizowane są obchody wszystkich świąt i ważnych dni w roku. Dzieci biorą udział w wycieczkach, m.in. do lasu, do szkół, straży pożarnej, biblioteki, muzeum i do kina.

Serdecznie zapraszamy

Kontakt

Akademia Przedszkolaka NEMO
ul. Biasa 40
45-751 OPOLE

tel. 077/ 474 10 31
email: dyrektor@nemo.opole.pl
Właściciel: Joanna Fidurska, 600 15 90 90,
Dyrektor: Anita Chojka, 664 027 005,
email: dyrektor@nemo.opole.pl


NIP 754 266 55 67
nr konta ING Bank Śląski: 85 1050 1504 1000 0023 1296 4998