Akademia Przedszkolaka NEMO

Spotkania Indywidualne - super-pomoc nadchodzi!

Jeśli problemy wychowawcze zaczynają Cię przerastać, czujesz, że tracisz kontrolę a Twoje dziecko perfidnie to wykorzystuje, potrzebujesz indywidualnej rozmowy. Zapraszamy do skorzystania z możliwości indywidualnych spotkań z naszym doradcą rodzinnym. Doradca wspólnie z Tobą i Twoim dzieckiem postara się rozwiązać problem w waszym naturalnym środowisku - w domu. Podpowie również co można zorganizować inaczej, by wszystkim żyło się lepiej.Prowadzący

Joanna Duczek - doradca rodzinny. Skończyła Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Opolskim. Pedagogiką interesowała się już jednak od najmłodszych lat. Jako uczennica Liceum Ogólnokształcącego o profilu pedagogicznym odbywała liczne praktyki w placówkach wychowawczych, również tych z oddziałami integracyjnymi i dla dzieci specjalnej troski. Swe zaangażowanie i chęć zrozumienia świata dziecka rozwijała poprzez wolontariat, kontynuowany podczas studiów. Ponieważ jednak okazało się, że problemy dziecka zawsze wywodzą się z rodziny – stąd wybór studiów magisterskich – nauki o rodzinie. Obecnie nadal zgłębia naturę człowieka przez różnego rodzaju kursy i szkolenia, by jak najlepiej pomagać rodzinom.
Kontakt: 883-105-102 Email: joanna.duczek@nemo.opole.plZadaj pytanie

Masz nurtujący problem ze swoim dzieckiem? Chciałbyś uzyskać poradę? Zadaj pytanie naszemu doradcy rodzinnemu, który postara się Ci pomóc, rozwiać wątpliwości itp.

Imię:
Telefon kontaktowy:
E-mail:
Opisz problem:
Opisz dotychczas stosowane rozwiązania i reakcję dziecka: