Akademia Przedszkolaka NEMO

Warsztaty dla Rodziców

Przerażają Cię problemy wychowawcze? Zastanawiasz się czy dobrze postępujesz z własnym dzieckiem? Niepokoją Cię Jego zachowania? A może po prostu chcesz poznać nowe pomysły na zabawę ze swoim dzieckiem albo wymienić się doświadczeniami z innymi rodzicami?

Zapraszamy na warsztaty dla rodziców! Nasz doradca rodzinny pomoże Ci wybrać odpowiednią ścieżkę postępowania z Twoim maluchem.

Warsztaty dla rodziców to cykliczne spotkania z naszym doradcą, na których główny nacisk kładziemy na poprawę umiejętności komunikowania się. Bo przecież komunikacja jest najistotniejsza w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, nie tylko tych z dziećmi. Niejednokrotnie okazać się więc może, że umiejętności wyniesione z warsztatów pomogą ulepszyć relacje nie tylko z pociechą ale także współmałżonkiem, rodzicami, szefem itd. A przecież zdrowsze relacje rodziców z otoczeniem, tym lepiej wpływają na postrzeganie rodziców przez dzieci. I o to właśnie chodzi!

Miejsce:
Akademia Przedszkolaka NEMO, Opole, ul. Biasa 40

Prowadzący

Joanna Duczek - doradca rodzinny. Skończyła Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Opolskim. Pedagogiką interesowała się już jednak od najmłodszych lat. Jako uczennica Liceum Ogólnokształcącego o profilu pedagogicznym odbywała liczne praktyki w placówkach wychowawczych, również tych z oddziałami integracyjnymi i dla dzieci specjalnej troski. Swe zaangażowanie i chęć zrozumienia świata dziecka rozwijała poprzez wolontariat, kontynuowany podczas studiów. Ponieważ jednak okazało się, że problemy dziecka zawsze wywodzą się z rodziny – stąd wybór studiów magisterskich – nauki o rodzinie. Obecnie nadal zgłębia naturę człowieka przez różnego rodzaju kursy i szkolenia, by jak najlepiej pomagać rodzinom.
Kontakt: 883-105-102 Email: joanna.duczek@nemo.opole.plZapisz się

Imię i nazwisko:
Telefon kontaktowy:
E-mail:
Udział w warsztatach:
Pytania:

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 883 105 102