Opieka nad dziećmi i osobami starszymi NEMO

O firmie

Firma Usługowa NEMO od 2005r wykonuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania biur i mieszkań na terenie miasta Opola i okolic. Domeną działalności Naszej Firmy są usługi z zakresu utrzymania czystości i porządku na terenach pomieszczeń biurowych oraz mieszkalnych.

Zajmujemy się sprzątaniem doraźnym np. doczyszczanie po budowie lub okresowe mycie okien a także wykonujmy serwis stały tj. cykliczne utrzymanie czystości obiektu.

Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji państwowych. Sprzątamy w galerii, marketach, biurowcach, halach przemysłowych, kancelariach,restauracjach i in.

Nasza firma sprzątająca dostarcza kompleksową usługę dostosowaną każdorazowo do specyficznych potrzeb Klienta. Wprowadziliśmy system ankiet i wywiadów bezpośrednich z Klientami i pracownikami, aby stale podnosić jakość świadczonych usług sprzątania.

Personel naszej firmy to przeszkoleni fachowcy, pragnący pomóc każdemu naszemu Klientowi w zaspokojeniu jego potrzeb i oczekiwań. Tworzymy przyjazne środowisko pracy i mamy pełne zaufanie do umiejętności i zaangażowania naszego zespołu. Dodatkowo nasza firma ubezpieczona jest z tytułu odpowiedzialności cywilnej dla prowadzonej działalności. Pracujemy w godzinach dogodnych dla Klienta, dostosowujemy się do specyfiki obiektu oraz do zakresu prac porządkowych.

Efekt czystości osiągamy w oparciu o dobór optymalnych technologii, tworzenie planów i programów higieny odpowiednich do potrzeb i wymagań konkretnego obiektu, własną bazę maszyn oraz jakość środków chemicznych.

Sprzątamy również w obrębie 200 - 300 km od Opola miedzy innymi w miastach takich jak: Wrocław, Częstochowa, Katowice, Bytom, Gliwice, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Ozimek, Kluczbork, Namysłów, Nysa, Prudnik, Olesno, Lubliniec, Niemodlin, Strzelin.